Ota yhteyttä

Puhelin:
+358 10 315 6920

Sähköposti:
info@canter.fi

Osoite:
Spektri Business Park
Kvintti 4.kerros
Metsänneidonkuja 12
02130 Espoo

Patrik Palatz

Patrik Palatz
CEO, Senior Consultant
+358 40 774 1200
patrik.palatz@canter.fi

Janne Costiander

Janne Costiander
CTO, Senior Consultant
+358 50 552 1054
janne.costiander@canter.fi

Minna Andersson
Head of Sales & Marketing
+358 400 878 101
minna.andersson@canter.fi

Seuraa meitä

Mervi Halme

Mervi Halme
Head of Customer Operations
+358 40 040 9700
mervi.halme@canter.fi

Katri Koskentalo

Katri Koskentalo
Manager, Customer Relations
+358 40 167 8971
katri.koskentalo@canter.fi

Saara Mäkinen
Asiakastuki
Support: +358 10 315 6930
support@canter.fi

Ota yhteyttä!

Jätäthän meille yhteystietosi ja kerro mistä haluaisit keskustella, niin otamme sinuun yhteyttä.



Rekisteriseloste

Laskutus

Laskutusosoitteemme on muuttunut 1.1.2019.

Verkkolaskuosoite – ensisijainen laskutusosoite

Verkkolaskuosoite003705151588

Operaattoritunnus: 003721291126

Operaattori: Maventa

Y-tunnus: 0515158-8

PDF-laskut sähköpostitse

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 10MB / tiedosto) osoitteeseen:
05151588@scan.netvisor.fi

Paperilaskut

Canter Oy
05151588
PL 100 80020 KOLLEKTOR SCAN